iPHONE 6 6S 4.7'' PROTECTOR SZKŁO HARTOWANE NA LCD 9H SECRET

HQ

Nowy

Dostępny

4,51 zł
(5,55 zł z VAT)

Więcej informacji

SZKŁO HARTOWANE DO TELEFONU

Specjalna powłoka ochronna do twojego iPhone’a chroni i ukrywa twój wyświetlacz przed obcym wzrokiem.

Dzięki hartowanemu szkłu o wysokiej skali twardości 9H wyświetlacz twojego iPhone’a jest całkowicie odporny na wszelkie zarysowania i uderzenia.

Grubość powłoki to jedynie 0,2mm. Jest to jeden z najcieńszych tego typu produktów na rynku i przy tej grubości jest praktycznie niewidoczny na wyświetlaczu twojego iPhone’a.

Przy montażu powłoki ochronnej nie tworzą się bąble i idealnie pasuje ona do wyświetlacza twojego iPhone’a

Specjalna powłoka chroni wyświetlacz przed kroplami i odciskami palców, a jednocześnie powoduje, że wyświetlacz w twoim iPhone jest zawsze suchy i łatwo się go czyści.

Ochronna powłoka jest kompatybilna z technologią 3D Touch w iPhone 6s i 6s Plus

powłoka chroniąca prywatność BRAK MOŻLIWOŚCI PODGLĄDANIA ZAWARTOŚCI EKRANU PRZEZ OSOBY PATRZĄCE Z BOKU

Twardość 9H - odporna na zarysowania Ultra cienka Unikalna 3 warstwowa powłoka Warstwa oleofobowa odporna na tłuszcz, redukuję odciski palców na ekranie Powłoka Anti-rainbow i Anti-ultraviolet absorbująca odbicia promieni słonecznych Air-bubble-proof - neutralizuje pęcherzyki powietrza przy montażu Zaawansowana powłoka silikonowa zapewniająca doskonałą przyczepność. BRAK POZOSTAŁOŚĆ KLEJU !!! Film A.S.F: Anti-shattered film - dodatkowo powłoka pochłaniająca uderzenia Okrągłe krawędzie W skład zestawu wchodzą: Szkło hartowane Ściereczka nasączona alkoholem (do odtłuszczenia ekranu) Ściereczka z mikrofibry (do wytarcia na sucho ekranu przed montażem)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: