WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA DO GODZINY 14:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA KURIEREM DPD REALIZOWANA JESZCZE PRZEZ:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Ładowarka indukcyjna bezprzewodowa BASEUS LED QI 10W biała

WXSX-01/BSWC-P21

Nowy

Dostępny

52,84 zł
(64,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Ładowarka z wyświetlaczem podczas ładowania pokazuje napięcie V i moc ładowania W

Zasilanie kablem Lighting iphone - w zestawie

Podstawka do ładowania bezprzewodowego Baseus Digital umożliwia bezpieczne ładowanie produktów za pośrednictwem bezprzewodowej ładowarki. Dzięki inteligentnemu mikroukładowi zapobiega przechodzeniu nadmiernego prądu do urządzeń i przestaje się ładować, gdy bateria jest pełna. Wskaźnik LED jest dostępny na produkcie. Obsługuje wszystkie produkty ładujące i konwertery QI.
Inteligentna ładowarka bezprzewodowa z wyświetlaczem. Pozwala monitorować napięcie i natężenie prądu, automatycznie wyłącza się po pełnym naładowaniu urządzenia.

Duża powierzchnia cewki dokującej, zapewnia nie tylko znacznie szybsze ładowanie smartfona, ale także stabilne odnawianie energii niezależnie od jego pozycji.

Czytelny wyświetlacz, który pokazuje napięcie i natężenie ładowania pozwala na bieżąco kontrolować proces, a duży dystans ładowania (do 8mm) pozwala na ładowanie urządzenia bez konieczności zdejmowania etui.
Ładowarka posiada kilka poziomów zabezpieczeń:
zabezpieczenie przed przegrzaniem i krótkimi spięciami: wbudowany sensor monitoruje temperaturę pracy urządzenia i w razie nagrzania włącza odpowiednie zabezpieczenia)
ochronę przed przeładowaniem: po pełnym naładowaniu ładowarka automatycznie się wyłącza, co dodatkowo przedłuża żywotność baterii
wykrywacz metalowych obiektów: gdy system rozpozna niepożądane przedmioty(np. klucze, monety, itp.) ładowarka wyłącza się.

Gadżet został wykonany z wysokiej jakości antypoślizgowych materiałów, które zapewniają długie i komfortowe użytkowanie.
Typ opakowania:pudełko
Kolor:biały
Materiał:tworzywo sztuczne
Producent:Baseus
Długość kabla:1,20 m
Typ kabla:USB
Napięcie wejściowe:5 V (2 A) / 9 V (1,67 A)
Napięcie wyjściowe:5W / 7,5W / 10W

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: