WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA DO GODZINY 14:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA KURIEREM DPD REALIZOWANA JESZCZE PRZEZ:

Informacje

DPD PICKUP

Newsletter
Regulamin sklepu


1. REGULAMIN

Firma GSM-CLUB z miejscem prowadzenia działalności gospodarczej na ul. Węglowej 30 w Bieruniu prowadzi sklep internetowy pod adresem www.gsm-club.pl, a sprzedaż odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem handlowym.

Działalność ta jest skierowana do użytkowników hurtowych, podane na stronie ceny są cenami BRUTTO.


2. OFERTA 

Nasza oferta jest budowana online na podstawie informacji dostarczanych przez producentów i bezpośrednich dystrybutorów. Dokładamy wszelkich starań aby była ona rzetelna i aktualna. Z przyczyn technicznych może się jednak zdarzyć, że zamieszczony na witrynie produkt będzie czasowo niedostępny u naszego dostawcy i nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. Jeśli uważasz, że informacje o interesującym Cię produkcie są niewystarczające, skorzystaj z możliwości kontaktu z osobą obsługującą sklep drogą mailową lub telefoniczną.

3. ZAMÓWIENIE

Podstawą do zawarcia transakcji w naszym sklepie jest zamówienie hurtowe. Intuicyjny mechanizm przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy ( wybór produktu, przekazanie danych adresowych i wybór sposobu płatności ).

Poprawnie złożone zamówienie zawiera: 
1. Dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy 
2. Co najmniej jedną pozycję określonego produktu wraz z ceną 
3. Koszty transportu 
4. Wybrany przez Ciebie sposób płatności 

UWAGA!! Potwierdzonego zamówienia nie da się edytować! np. dodać lub usunąć pozycji. Proszę przemyśleć zamówienie przed jego ostatecznym potwierdzeniem. 

4. PŁATNOŚĆ 

Za zamówiony towar możesz zapłacić w dogodny dla siebie sposób:
a) POBRANIE - płatne podczas odbierania przesyłki od kuriera lub w punkcie odbioru
b) TRADYCYJNY PRZELEW
c) PŁATNOŚĆ PAYU (szybki przelew internetowy, kod BLIK, itd)


5. KOSZTY TRANSPORTU

Koszty transportu uzależnione są od rodzaju przesyłki.

Firma kurierska DPD:

- dostawa w dni robocze - POBRANIE - 17.99 zł

UWAGA !!!

Podany wyżej koszt dostawy (przesyłka za pobraniem) odnosi się tylko do PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ !!! 

Przy płatnościach bezgotówkowych przewoźnik DPD pobiera prowizję od takiej operacji, która zostanie doliczona do kolejnego zamówienia. 

Jeżeli mimo dodatkowych kosztów życzą sobie Państwo zapłacić za pobranie bezgotówkowo proszę poinformować nas o tym fakcie przy składaniu zamówienia. Polecamy sposób wysyłki „DPD Wpłata z góry na konto” i opłacenie zamówienia przy jego potwierdzaniu poprzez PayU bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Taka forma płatności nie generuje dodatkowych kosztów.

- dostawa w dni robocze - WPŁATA NA KONTO - 12.99 zł

- dostawa w sobotę (WPŁATA NA KONTO/POBRANIE) - 39.99 zł


Firma kurierska DHL:

- dostawa w dni robocze - WPŁATA NA KONTO - 12.99 zł

- dostawa w dni robocze - POBRANIE - 17.99 zł

- dostawa w dni robocze - DHL POP (DO PUNKTU ODBIORU) - 12.99 zł

Jeśli zamawiasz więcej produktów w jednym zamówieniu to otrzymasz wszystko w jednej paczce, za przesyłkę zapłacisz tylko raz.


Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą związaną z tematyką GSM (serwisy telefonów, komisy, itp.).

Klient detaliczny może WARUNKOWO złożyć u nas zamówienie - koszt dostawy dla osoby fizycznej wynosi 39,99zł - TYLKO PRZEDPŁATA NA KONTO (przelew internetowy, PayU).


6. WYSYŁKA 

Twoje zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17-tej, w soboty, w niedziele oraz w święta rozpatrywane (i wysyłane) są następnego dnia roboczego. Wszystkie zamówienia wysyłamy każdego dnia roboczego za pośrednictwem firm kurierskich DHL i DPD.

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 17:00 WYSYŁANE SĄ TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO (DOTYCZY KURIERA DPD).

Na głównej stronie sklepu internetowego znajduje się zegar, który wskazuje czas dostępności wysyłki tego samego dnia dla określonego przewoźnika.

WYSYŁKA KURIEREM DPD – Z REGUŁY DO GODZINY 17:00 (zamówienie złożone po tej godzinie wysyłane jest kolejnego dnia roboczego).
WYSYŁKA KURIEREM DHL – Z REGUŁY DO GODZINY 14:00 (zamówienie złożone po tej godzinie wysyłane jest kolejnego dnia roboczego).


7. GWARANCJA

Zakupione przez Ciebie produkty posiadają gwarancje producenta lub dystrybutora i w większości są objęte serwisem. W przypadku usterki postępuj zgodnie z instrukcją zawartą na karcie gwarancyjnej lub skontaktuj się z nami. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek trudności w realizacji swoich praw gwarancyjnych możesz zawsze zwrócić się do nas o pomoc. Reklamacje należy wysyłać bez pobrania. Można skorzystać z taniej wysyłki DHL. Dowodem uprawniającym do reklamowania zakupionego towaru jest nr faktury lub oryginał paragonu wraz z wypełnionym dokumentem zwrotu towaru.8. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

DEFINICJA KONSUMENTA:

Zgodnie z definicją konsumenta określoną w art. 22(1) kodeksu cywilnego za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 

Oznacza to, że konsumentem jesteśmy tylko wtedy, gdy kupujemy u przedsiębiorcy towar lub usługę dla celów prywatnych. Konsumentem jesteśmy więc, gdy nabywamy towar lub usługę na własny użytek.

KONSUMENTEM NIE JESTEŚMY, JEŻELI:

- zawieramy umowę z inną osobą fizyczną.
- zawieramy umowę, która ma bezpośredni związek z prowadzoną przez nas działalnością gospodarczą lub zawodową.

8.1
Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą za pośrednictwem Sklepu (z zastrzeżeniem wyjątków od prawa odstąpienia od umowy) w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

8.2 Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:
a) w którym Konsument wszedł w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie tego towaru;
b) w którym Konsument wszedł w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta, weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno;
c) zawarcia umowy - w przypadku umowy o dostarczenie treści cyfrowych.

8.3 Aby Konsument mógł skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musi poinformować Sprzedawcę - korzystając z danych podanych punkcie 9 - o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia oraz wypełnić formularz odstąpienia od umowy umieszczony na głównej stronie sklepu internetowego w dziale INFORMACJE.

8.4 Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, że Konsument wyśle informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

8.5 SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY
a) W przypadku odstąpienia od zawartej umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.
b) Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument zgodzi się na inne rozwiązanie, w każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
c) Sprzedawca prosi o zwracanie towaru na adres: GSM-CLUB ul. Węglowa 30 43-155 Bieruń niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeżeli Konsument odeśle towar przed upływem terminu 14 dni.
d) Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru
e) Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
f) Jeśli towar ze względu na swój charakter nie może zostać odesłany w zwykłym trybie pocztą Konsument również będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. O szacowanej wysokości tych kosztów Konsument zostanie poinformowany przez Sprzedawcę w opisie towaru w Sklepie lub podczas składania zamówienia.

8.6 WYJĄTKI OD PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy:
a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
d) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
e) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
f) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę
g) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy
h) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy


9. KONTAKT

GSM-CLUB ul. Węglowa 30 43-155 Bieruń
tel: 600 552 555 (w godzinach od 10 do 18)
e-mail: hurtownia@gsm-club.pl 
gg: 5559222 
skype: gsm-club
 

10. POLITYKA PLIKÓW COOKIE

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu gsm-club.pl
Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
a) „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
c) „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
d) „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
e) „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciasteczko lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.