WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA DO GODZINY 14:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA KURIEREM DPD REALIZOWANA JESZCZE PRZEZ:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Ładowarka indukcyjna bezprzewodowa 3W1 czarna podświetlana 15W FAST CHARGING Qi

TFK-WC-118

Nowy

Dostępny

65,03 zł
(79,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Ładowarka indukcyjna F-ENERGY Ellipse 3w1 to niezawodne i wszechstronne urządzenie do jednoczesnego ładowania smartfona, zegarka i słuchawek TWS bez konieczności korzystania z wielu kabli. Wspiera ładowanie wszytkich urządzeń obsługujących standard ładowania Qi. Kompatybilna z produktami od Apple: iPhone, Apple Watch, AirPods. Dzięki możliwości ładowania trzech urządzeń jednocześnie, smukłemu designowi, podświetleniu oraz łatwości przenoszenia, produkt zapewnia wygodę, efektywność i styl w jednym.

Ładuje różne typy urządzeń
Ładowarka indukcyjna F-ENERGY Ellipse 3w1 to idealny produkt dla osób, które poszukują efektywnego i praktycznego rozwiązania do ładowania wielu urządzeń jednocześnie. Nasza ładowarka umożliwia ładowanie trzech urządzeń jednocześnie, w tym zegarka Apple Watch. Urządzenie zapewnia maksymalną moc na poziomie 15 W oraz wspiera technologię szybkiego ładowania Quick Charge. 

Produkt wyróżnia się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także atrakcyjnym designem. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby była smukła i płaska, co sprawia, że jest bardzo przenośna. Dzięki temu możesz z łatwością zabrać ją ze sobą w podróż lub używać w biurze. Dodatkowo F-ENERGY Ellipse posiada podświetlenie, które jest aktywne podczas ładowania. To nie tylko praktyczne, ale również estetyczne rozwiązanie, które dodaje elegancji i stylu do Twojego miejsca pracy.

Certyfikaty
Produkt przebadany w akredytowanych laboratoriach. Posiada certyfikaty CE, RoHS. 

Specyfikacja: 

Wejście: 9 V-3 A /5 V-2 A


Moc wyjściowa smartfona: 5 W/7.5 W/10 W/15 W


Moc wyjściowa słuchawek: 3 W


Moc wyjściowa Apple Watch®:  2.5 W


Interfejs: USB-C 
Kabel: USB-C do USB-C W ZESTAWIEKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: