WYSYŁKA KURIEREM DPD REALIZOWANA DO GODZINY 16:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA JESZCZE PRZEZ:

Informacje

Ostatnio przeglądane

Newsletter
  5902539601015Zobacz większe

Ładowarka 220V 1X USB 5V 3A 18W QC 3.0 biała

HQ

Nowy

Quick Charge 3.0 Qualcomm

Więcej szczegółów

Dostępny

20,32 zł
(24,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Quick Charge 3.0

Rebeltec ładowarka sieciowa QC 3.0 H100 Turbo

Kolor:biały
Materiał:ABS
Producent:Rebeltec
Liczba portów wyjściowych USB:1 szt.

Quick Charge to technologia opracowana przez firmę Qualcomm i jest standardem, z którego korzysta więcej producentów. Zmorą współczesnych smartfonów są ich akumulatory. Zdarza się, że w połowie dnia zostaje on wyczerpany, użytkownik zmuszony jest wtedy znaleźć wolne gniazdko do ładowania lub użyć powerbanku. Ogromne wyświetlacze potrzebują bardzo dużo energii, a standardowe ładowarki przekazują prąd do ogniw bardzo powoli. Kilka lat temu standardowe ładowarki pozwalały ładować urządzenia prądem o napięciu 5V/1A co daje 5W mocy. Następnie została wprowadzona technologia Qualcomm Qucik Charge 1.0, która umożliwiała ładowanie napięciem 5V/2A, czyli maksymalna moc to 10W. Kolejnymi wersjami są QC 2.0 oraz QC 3.0.

 

Quick Charge 2.0 umożliwia naładowanie baterii od 0 do 60% w zaledwie pół godziny. Co oznacza, że QC 2.0 jest o 75% szybsze od standardowego ładowania. Natomiast Qucik Charge 3.0 jest szybszy od swoje poprzedniej wersji o 38%, co teoretycznie umożliwia naładowanie baterii od 0 do 80% w zaledwie 35 minut. 

 

Jak działa Quick Charge?

Quick Charge to technologia, która pozwala na szybsze ładowanie urządzeń zasilanych z baterii, przede wszystkim odnosi się to do smartfonów. Urządzenia obsługujące Qucik Charge 3.0 są ładowane nawet czterokrotnie większym prądem. Została zastosowana tutaj technologia INOV (Intelligent Negotiation for Optimum Voltage), która wybiera optymalne napięcie prądu. 

 

Tabela przedstawia różnicę pomiędzy kolejnymi wersjami Qucik Charge:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: