WYSYŁKA KURIEREM DPD REALIZOWANA DO GODZINY 15:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA JESZCZE PRZEZ:

Informacje

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Flux L-3 TOPNIK „no clean” - w mazaku 10ml STANNOL

ORYGINALNY

Nowy

Dostępny

28,45 zł
(34,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Topnik L3 w mazaku z zaworem odcinającym przeznaczony jest do precyzyjnego nanoszenia topnika ułatwiającego proces za- i wylutowania skomplikowanych układów scalonych. Podczas naciskania końcówki mazaka następuje otwarcie zaworu dozującego i wypływ topnika. Takie rozwiązanie gwarantuje, że topnik nie paruje i nie wycieka.

Końcówka wykonana została z włókna szklanego i spełniać może dodatkowo rolę czyścika powierzchni padu podczas odsysania z niego cyny. Wraz z mazakiem dostarczamy wymienną końcówkę. Topnik L3 – został zaklasyfikowany jako „no clean” – ROL0 wg J-STD 004 i nie wymaga usuwania z powierzchni po aplikacji, jego pozostałości są minimalne. Topnik L3 może być stosowany do lutowania układów BGA.

Topnik L3 „no clean” - w mazaku

Do prac serwisowych podczas lutowania i wymiany układów scalonych

Opis produktu

Topnik L3 w mazaku z zaworem odcinającym przeznaczony jest do precyzyjnego nanoszenia topnika ułatwiającego proces za- i wylutowania skomplikowanych układów scalonych. Podczas naciskania końcówki mazaka następuje otwarcie zaworu dozującego i wypływ topnika. Takie rozwiązanie gwarantuje, że topnik nie paruje i nie wycieka. Końcówka wykonana została z włókna szklanego i spełniać może dodatkowo rolę czyścika powierzchni padu podczas odsysania z niego cyny. Wraz z mazakiem dostarczamy wymienną końcówkę. Topnik L3 – został zaklasyfikowany jako „no clean” - ROL0 wg J-STD 004 i nie wymaga usuwania z powierzchni po aplikacji, jego pozo- stałości są minimalne. Topnik L3 może być stosowany do lutowania układów BGA.

Charakterystyka

Bezpieczeństwo pracy i uwagi o stosowaniu

Przed zastosowaniem topnika L3 należy zapoznać się z Kartą charakterystyki i stosować się do zaleceń w niej za- wartych.
Mazaki L3 należy przechowywać w chłodnym miejscu nie narażonym na bezpośrednie działanie ciepła.
Uwaga: topnik zawiera jako rozpuszczalnik alkohol izopropylowy, nie zawiera metanolu.

Ponieważ nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich uwarunkowań w jakich mogą być użyte nasze produkty, powyższe dane zawierają jedynie typowe wartości i nie są specyfikacją. Niniejsza ulotka ma jedynie charakter informacyjny. Każdy użytkownik jest zobowiązany do przeprowadzenia prób z naszy- mi produktami przed ich wdrożeniem do produkcji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: