WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA DO GODZINY 14:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA KURIEREM DPD REALIZOWANA JESZCZE PRZEZ:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Kabel USB TYP-C - Lightning iPhone TYP-C Baseus Superior 20W niebieski 100CM

CATLYS-A03

Nowy

Dostępny

13,00 zł
(15,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Szybko ładujący kabel typu C ze złączem Lightning do iPhone. Przeznaczony do ładowania i synchronizacji większości urządzeń od Apple. Obsługuje szybkie zasilanie do 20W i umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 480 Mb/s.

Błyskawiczne ładowanie!Akcesorium pozwala na szybkie ładowanie w standardzie Power Delivery 20W. Oznacza to, że możesz naładować swojego iPhone’a aż do 60% w niespełna 30 minut.
Dodatkowo, produkt pozwala w krótkim czasie przesyłać pliki. Prędkość transmisji sięgająca 480 Mb/s oznacza, że film wielkości 1 GB skopiujesz w zaledwie 24 sekundy! Za pomocą kabla możesz ładować telefon i przesyłać dane w tym samym czasie.

W trosce o bezpieczeństwo Twojego iPhone’a wbudowany, inteligentny chip skutecznie chroni go przed uszkodzeniem. Kabel zapewnia stabilne napięcie podczas ładowania oraz zabezpiecza telefon m.in. przed przeładowaniem i przegrzaniem.


Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja:przewód składa się z 5 pasm wzmocnionej, cynowanej miedzi. Chroni go powłoka wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS. Co więcej, wyjątkowo podatne na uszkodzenia miejsce, jakim jest łączenie przewodu ze złączem, zostało dodatkowo zabezpieczone osłoną z TPE.


Specyfikacja:

Mateiał: ABS + TPE
Moc: PD 20W (kompatybilny z PD 18W)
Szybkość transmisji: 480 Mb/s
Długość: 1 m

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: