WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA DO GODZINY 14:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA DPD JUŻ ZA:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Bateria iPHONE 13 PRO MAX 6,7'' 4352mAh Polymer CRACK BMS 100%

BMS

Używane

CRACK BMS 100% - pokazuje pojemność w % i gotowość na szczytowy pobór mocy, nie pokazuje błędów wymiany czyli informacji o nierozpoznanej części!

Więcej szczegółów

Dostępny

105,68 zł
(129,99 zł z VAT)

Więcej informacji

A2466

iPHONE 13 PRO MAX A2484, A2641, A2643, A2644, A2645

Ze starej baterii przekładamy taśmę do nowej - nie trzeba nic programować

Do odcięcia starej taśmy użyj Ceramiczne nożyczki

Po pierwszym uruchomieniu smartfona pokaże się komunikat z informacją o nierozpoznanej części.

Wystarczy ponownie uruchomić urządzenie, a komunikat zniknie.

Standardowe użytkowanie powoduje zużycie baterii w takim samym stopniu, jak w przypadku oryginalnego akumulatora.
Telefon będzie na bieżąco zbierał i wyświetlał informacje o kondycji baterii.

Brak komunikatu o nieznanej części

Jeśli producent zablokuje taki sposób rozpoznawania baterii komunikat może powrócić - jednak nic o tym nie słychać

Brak gwarancji na powyższy komunikat.

Wysokiej jakości baterie
Zautomatyzowany proces produkcji i zastosowanie wysokiej jakości komponentów gwarantują znacznie dłuższą żywotność baterii względem standardowych odpowiedników.


Baterie zostały wykonane przy użyciu najnowszych technologii uwzględniających spawanie laserowe i precyzyjną automatykę eliminującą często zdarzające się podczas manualnej produkcji błędy i niedoróbki.

Wysokiej jakości komponenty i metody produkcji bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo użytkowania.

W bateriach CRACK BMS 100% zastosowano spawanie laserowe w celu zespolenia ogniwa akumulatora Miejsca zgrzewania są zaokrąglone, szczelne i bez resztek spawalniczych. Płyta wykonana jest z czterech warstw miedzi o niskim oporze wewnętrznym. Każda warstwa przeszła 10krotne testy stabilności, aby zapewnić bezpieczne działanie baterii.


Jednym z głównych problemów, z jakimi zmagają się osoby montujące baterie jest taśma FPC, która łatwo może ulec uszkodzeniu. Do produkcji taśmy FPC w bateriach CRACK BMS 100% zastosowano folię miedzianą o wysokiej elastyczności, która pozwala na wielokrotne zginanie jej bez ryzyka uszkodzenia( niektóre standardowe taśmy ulegają uszkodzeniom nawet po trzykrotnym zgięciu!). Taśma w bateriach CRACK BMS 100% przeszła testy o sile naciągu nawet 5kg.

Zautomatyzowany proces produkcji i zastosowanie wysokiej jakości komponentów gwarantują znacznie dłuższą żywotność baterii względem standardowych odpowiedników.

Baterie zostały wykonane przy użyciu najnowszych technologii uwzględniających spawanie laserowe i precyzyjną automatykę eliminującą często zdarzające się podczas manualnej produkcji błędy i niedoróbki.

Badania wykazały, że nawet po 650 cyklach ładowania baterie HQ nadal wskazywały pojemność na poziomie 94%. W tym samym badaniu standardowe baterie już po 120 cyklach osiągały pojemność na poziomie 75%.

W przypadku standardowych baterii często zdarza się, że telefon wyłącza się mimo wskaźnika 20% naładowania widniejących na wyświetlaczu. Wykonana z komponentów wysokiej jakości płyta ochronna zawiera podwójny układ zabezpieczający IC, który z jednej strony kontroluje stabilność przepływu prądu między baterią i telefonem, a z drugiej z dokładnością do 1% wskazuje realny wskaźnik naładowania urządzenia. To sprawia, że użytkownik może przygotować się na podłączenie urządzenia do ładowania i nie zostanie zaskoczony jego nagłym wyłączeniem się.

Wysokiej jakości komponenty i metody produkcji bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo użytkowania. W bateriach HQ zastosowano spawanie laserowe w celu zespolenia ogniwa akumulatora i płyty zabezpieczającej. Miejsca zgrzewania są zaokrąglone, szczelne i bez resztek spawalniczych. Płyta wykonana jest z czterech warstw miedzi o niskim oporze wewnętrznym. Każda warstwa przeszła 10krotne testy stabilności, aby zapewnić bezpieczne działanie baterii.

Jednym z głównych problemów, z jakimi zmagają się osoby montujące baterie jest taśma FPC, która łatwo może ulec uszkodzeniu. Do produkcji taśmy FPC w bateriach HQ zastosowano folię miedzianą o wysokiej elastyczności, która pozwala na wielokrotne zginanie jej bez ryzyka uszkodzenia( niektóre standardowe taśmy ulegają uszkodzeniom nawet po trzykrotnym zgięciu!). Taśma w bateriach HQ przeszła testy o sile naciągu nawet 5kg.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: