WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA DO GODZINY 14:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA DPD JUŻ ZA:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Bateria iPHONE 12 MINI 5,4'' Polymer 2227mAhZobacz większe

Bateria iPHONE 12 MINI 5,4'' Polymer 2227mAh

A2471

Nowy

Dostępny

36,58 zł
(44,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Same ogniwa bez taśmy. Oryginalną taśmę z elektroniką przekłada się ze starej baterii.

IPHONE 12 MINI A2176 A2398 A2399 A2400

A2471 2217-2548

Wysokiej jakości baterie
Zautomatyzowany proces produkcji i zastosowanie wysokiej jakości komponentów gwarantują znacznie dłuższą żywotność baterii względem standardowych odpowiedników.


Baterie zostały wykonane przy użyciu najnowszych technologii uwzględniających spawanie laserowe i precyzyjną automatykę eliminującą często zdarzające się podczas manualnej produkcji błędy i niedoróbki.

Badania wykazały, że nawet po 650 cyklach ładowania baterie HQ nadal wskazywały pojemność na poziomie 94%. W tym samym badaniu standardowe baterie już po 120 cyklach osiągały pojemność na poziomie 75%.

Wysokiej jakości komponenty i metody produkcji bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo użytkowania. W bateriach HQ zastosowano spawanie laserowe w celu zespolenia ogniwa akumulatora Miejsca zgrzewania są zaokrąglone, szczelne i bez resztek spawalniczych. Płyta wykonana jest z czterech warstw miedzi o niskim oporze wewnętrznym. Każda warstwa przeszła 10krotne testy stabilności, aby zapewnić bezpieczne działanie baterii.

Jednym z głównych problemów, z jakimi zmagają się osoby montujące baterie jest taśma FPC, która łatwo może ulec uszkodzeniu. Do produkcji taśmy FPC w bateriach HQ zastosowano folię miedzianą o wysokiej elastyczności, która pozwala na wielokrotne zginanie jej bez ryzyka uszkodzenia( niektóre standardowe taśmy ulegają uszkodzeniom nawet po trzykrotnym zgięciu!).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: