Czas do wysyłki

WYSYŁKA DHL JUŻ ZA:

Informacje

Ostatnio przeglądane

Newsletter
4. Kamera sportowa SC-410 4K Wi-Fi PILOT

ORYGINALNA

Nowy

Dostępny

170,72 zł
(209,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Kamera została wyposażona w szerokokątny obiektyw o polu widzenia 170o pozwalający na objęcie bardzo szerokiego planu, która zostanie doceniona podczas filmowania wewnątrz pomieszczeń oraz pozwoli ukazać miejsce akcji lub zapierający dech w piersiach krajobraz. Ponadto szeroki kąt widzenia obiektywu sprawia, że kamera sprawdzi się doskonale w roli samochodowego wideorejestratora.

Do dyspozycji użytkownika oddano kilka możliwych rozdzielczości zapisu:

  • 4K 25 fps
  • 2.7K 30 fps
  • 1080p 60/30 fps

Pozwalają one na dobranie odpowiedniej w zależności od sytuacji, na przykład gdy kończy się miejsce na karcie można zmienić rozdzielczość na niższą z mniejszą liczbą klatek (fps). 1080p i 60 fps może posłużyć do tworzenia podstawowych filmów z efektem slow-motion (zwolnionego tempa). Jednakże na jakość obrazu wpływa nie tylko rozdzielczość, ale również zastosowane podzespoły, w SC-410 użyto chipsetu Sunplus 6350 i matrycę OV4689, które są odpowiedzialne za odpowiednie nasycenie kolorów.

Wiele akcesoriów w zestawie

Do kamery dołączony jest duży zestaw dodatków zwiększających jej funkcjonalność:

  • wodoszczelna obudowa
  • mocowanie na rower (do rurek)
  • mocowanie na kask
  • akcesoria ochronne itp.

Wykorzystanie specjalnie zaprojektowanej obudowy pozwalana na nurkowanie na głębokość 30 m. Natomiast mocowania do rurek i na kask pozwolą Ci nagrywać przejażdżki rowerowe i wyczyny na desce czy nartach.

Zdalne sterowanie

Forever SC-410 posiada moduł Wi-Fi, pozwalający na sterowanie kamerą przy pomocy smartfon lub tabletu wyposażonego w system operacyjny iOS (8 lub nowszy) lub Android (4.2 lub nowszy). Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę kamery, gdy nie ma możliwości sterować nią bezpośrednio lub jest to uciążliwe.

Ekran LCD

Umieszczony z tyłu, 2-calowy ekran LCD pozwoli Ci na łatwe wykadrowanie oraz śledzenie podstawowych funkcji nagrywania (liczba klatek, rozdzielczość, stan baterii) czy filmowanie przy użyciu gimbala.

Nagrywanie w pętli

Po zapełnieniu pamięci podręcznej, najstarsze nagrywania są nadpisywane, dając możliwość rejestracji w nieskończoność. Takie rozwiązanie gwarantuje, że brak miejsca na karcie pamięci nie będzie już problemem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: