Czas do wysyłki

WYSYŁKA DPD JUŻ ZA:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Ładowarka 12V --- 2X USB 45W QC BASEUS z LCD Typ C + PD + QC 45W czarna

CCMLC20C-01

Nowy

Quick Charge 3.0 Qualcomm

Więcej szczegółów

Dostępny

40,64 zł
(49,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Inteligentna ładowarka samochodowa z wyświetlaczem natężenia i napięcia ładowania oraz wsparciem dla licznych technologii szybkiego odnawiania energii.

Wyposażona w 2 porty: USB-C PD oraz USB QC 3.0, umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

TYP-C dla Iphone 12

Wspiera wszystkie najpopularniejsze technologie szybkiego ładowania - od Power Delivery 3.0 (PD 3.0) i Quick Charge (QC 4.0 + QC 3.0 + QC 2.0), przez SCP + FCP (Huawei) i AFC (Samsung), do MTK (MediaTek).

Technologia PD umożliwia odnawianie energii nie tylko smartfonów, ale również laptopów wyposażonych w port USB-C.

Wyświetlacz napięcia oraz natężenia ładowania sprawia, że zawsze wiesz, z jaką mocą odnawiana jest energia podłączonego sprzętu.

Wstępna diagnostyka akumulatora: ładowarka wyświetla napięcie przekazywane mu przez samochodowy akumulator.

Wykonana z połączenia ogniotrwałych i wytrzymałych materiałów: PC, ABS, jest odporna na uszkodzenia i nadmierne nagrzewanie.

Podwójny inteligentny chip zapewnia wydajność ładowarki na najwyższym poziomie, nawet przy dużym obciążeniu i używaniu dwóch złącz jednocześnie, a także dopasowuje optymalne napięcie do konkretnego sprzętu, dzięki czemu urządzenie dostaje dokładnie tyle prądu, ile potrzebuje, aby odzyskać siły w jak najkrótszym czasie.

6 poziomów zabezpieczeń: przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciami, przegrzaniem, prądem przetężeniowym oraz krótkimi spięciami.

Antypoślizgowe wypustki po obu stronach ładowarki gwarantują odpowiednią stabilność akcesorium nawet na najbardziej nierównych drogach.

Szeroka kompatybilność: gadżet jest kompatybilny ze standardowymi gniazdami zapalniczek znajdujących się w 99% najpopularniejszych modeli samochodów.

Specyfikacja:
Wejście: DC 12-24 V
Wyjście USB: 4,5 V / 5 A; 5 V / 4,5 A; 9 V / 3 A; 12 V / 3 A, 20 V / 2,25 A
Wyjście typu C: 5 V / 3 A; 9 V / 3 A; 12 V / 3 A; 15 V / 3 A; 20 V / 2,25 A
Całkowita moc wyjściowa USB + Typ C: 5 V / 6 A.
Napięcie/natężenie (wyjście): USB-C PD - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A; USB - 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A; USB-C PD + USB: 5V/6A (max)
Wymiary: 6,5 x 3 x 3 cm
Waga: 45 g

Quick Charge to technologia opracowana przez firmę Qualcomm i jest standardem, z którego korzysta więcej producentów. Zmorą współczesnych smartfonów są ich akumulatory. Zdarza się, że w połowie dnia zostaje on wyczerpany, użytkownik zmuszony jest wtedy znaleźć wolne gniazdko do ładowania lub użyć powerbanku. Ogromne wyświetlacze potrzebują bardzo dużo energii, a standardowe ładowarki przekazują prąd do ogniw bardzo powoli. Kilka lat temu standardowe ładowarki pozwalały ładować urządzenia prądem o napięciu 5V/1A co daje 5W mocy. Następnie została wprowadzona technologia Qualcomm Qucik Charge 1.0, która umożliwiała ładowanie napięciem 5V/2A, czyli maksymalna moc to 10W. Kolejnymi wersjami są QC 2.0 oraz QC 3.0.

 

Quick Charge 2.0 umożliwia naładowanie baterii od 0 do 60% w zaledwie pół godziny. Co oznacza, że QC 2.0 jest o 75% szybsze od standardowego ładowania. Natomiast Qucik Charge 3.0 jest szybszy od swoje poprzedniej wersji o 38%, co teoretycznie umożliwia naładowanie baterii od 0 do 80% w zaledwie 35 minut. 

 

Jak działa Quick Charge?

Quick Charge to technologia, która pozwala na szybsze ładowanie urządzeń zasilanych z baterii, przede wszystkim odnosi się to do smartfonów. Urządzenia obsługujące Qucik Charge 3.0 są ładowane nawet czterokrotnie większym prądem. Została zastosowana tutaj technologia INOV (Intelligent Negotiation for Optimum Voltage), która wybiera optymalne napięcie prądu. 

 

Tabela przedstawia różnicę pomiędzy kolejnymi wersjami Qucik Charge:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: