WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA DO GODZINY 14:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA KURIEREM DPD REALIZOWANA JESZCZE PRZEZ:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Power BANK z ładowaniem indukcyjnym 5000mAh z Magsafe Mcdodo 20W biały

MC-7051

Nowy

89,42 zł
(109,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Ten niewielki powerbank ma wbudowany precyzyjny magnes, dzięki czemu może służyć także jako stojak, na którym Twój telefon bezpiecznie może ładować się w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej. Duża moc (20W) sprawia, że w krótkim czasie uzyskasz pełne naładowanie baterii, oglądając w tym czasie film lub grając w grę. Powerbank posiada wejście typu C, co sprawia, że jest to uniwersalne urządzenie, które naładujesz bez najmniejszych problemów.

Automatyczna identyfikacja urządzenia pozwala na szybkie podłączenie do ładowarki, a niezwykle silny magnes o mocy indukcji 3300Gs utrzyma Twój telefon na miejscu w każdej sytuacji, nawet gdy znajduje się na nim etui.

Dzięki wbudowanej nóżce możesz ustawić telefon pod kątem, zarówno w pionie, jak i poziomie. Powierzchnia ładowarki jest na tyle niewielka, że nie zasłania soczewki kamery. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich opcji swojego telefonu, podczas ładowania.

Maksymalna moc ładowania bezprzewodowego to 15W, a przewodowego 20W, dzięki czemu naładujesz swój telefon do wartości 50% w jedyne 30 minut. McDodo MC-7051 jest w pełni kompatybilny ze smartfonami Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, a także innymi telefonami z funkcją QC. Powerbank dodatkowo jest wyposażony we wskaźniki LED wskazujące poziom naładowania, dlatego zawsze wiesz, kiedy uzupełnić zapasy w swoim Powerbanku za pomocą uniwersalnego kabla typu C.

Produkt został wyposażony w detektor innych urządzeń i zabezpiecza przed nadmiernym zużyciem energii, czy przegrzaniem. Ponadto wbudowany inteligentny chip dodatkowo zabezpiecza przed spięciem, a także przeładowaniem.

SPECYFIKACJA:

Producent: McDodo

Model: MC-7051

Kolor: Biały

Akumulator:

litowo-polimerowy

Pojemność: 5000 mAh

Pojemność znamionowa: 3000 mAh

Materiał: PC

Waga: około 145g

Wymiary: 106 x 67,3 x 16,6 mm

Napięcie wejściowe: 5V-3A, 9V-2,2A (USB-C)

Napięcie wyjściowe5V/2,4A, 9V/2,22A, 12V/1,5A (USB-C)

Moc wyjściowa: 15W/10W/7,5W/5W (ładowanie bezprzewodowe)