WYSYŁKA KURIEREM DPD REALIZOWANA DO GODZINY 15:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA JESZCZE PRZEZ:

Informacje

Ostatnio przeglądane

Newsletter
BASEUS samochodowa zasłona / roleta przeciwsłoneczna na przednią szybę AUTO CLOSE szer. 65cm

CRZYD-B0S

Nowy

Dostępny

69,10 zł
(84,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Elegancka roleta przeciwsłoneczna na przednią szybę samochodu. Pozwala na obniżenie temperatury wewnątrz pojazdu nawet o 50°C!

Jak pokazują statystyki, wnętrze auta może nagrzewać się nawet do temperatury 78,4°C. Zastosowanie rolety zmniejsza tę temperaturę nawet o 50°C. Gwarancją skuteczności rolety jest jej konstrukcja oraz materiał, z którego jest wykonana. Aluminium odbija promienie słoneczne, a czarna włóknina odprowadza gorące powietrze na zewnątrz. Ścisłe przyleganie na całej długości szyby gwarantują mocne przyssawki.

Przesłona jest niezwykle prosta w instalacji i obsłudze. Zasuwanie i rozsuwanie odbywa się poprzez pociągnięcie - roleta nie zawiera żadnych przycisków i blokad automatycznych, więc nie jest awaryjna. Można jej używać wiele lat - aluminiowa ramka nie niszczy się nawet w wyniku długotrwałej ekspozycji na słońce.

Regulacja temperatury ma wpływ nie tylko na komfort jazdy - długotrwałe nagrzewanie się deski rozdzielczej i plastikowych elementów może je uszkodzić a nagrzana kierownica sprawia, że kierowanie pojazdem staje się niebezpieczne.


Produkt dostępny w dwóch szerokościach: 58 i 65 cm.

Materiał: Aluminium
Długość po rozciągnięciu: 1,4 m (max)
Montaż: Wewnętrzna strona szyby

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: