WYSYŁKA KURIEREM DHL REALIZOWANA DO GODZINY 14:00

Czas do wysyłki

WYSYŁKA DPD JUŻ ZA:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
Uchwyt Samochodowy Uniwersalny CZARNY z ładowaniem indukcyjnym 15W automatyczny

MXCH-08

Nowy

Dostępny

36,58 zł
(44,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Uwyt samochodowy do kratki MXCH-08 automatyczny z indukcją czarny 15W
Forever
 
Uchwyt indukcyjny Maxlife MXCH-08 zapewnia wygodę i bezproblemowe ładowanie podczas podróży samochodem. Bez względu na model telefonu, MXCH-08 jest w pełni uniwersalny i pasuje do każdego rodzaju urządzenia. Możliwość ładowania indukcyjnego jest odpowiednia jedynie dla telefonów wyposażonych w tę specjalną funkcję.
Do zestawu dołączony jest również kabel USB-USB-C, który umożliwia ładowanie różnych innych urządzeń. To dodatkowa elastyczność, która wzbogaca funkcjonalność tego uchwytu. Jedną z cech MXCH-08 jest jego wszechstronność montażu. Dzięki możliwości przymocowania do każdej kratki wentylacyjnej, uchwyt ten jest idealnym wyborem dla użytkowników każdego rodzaju samochodu.
 
Forever
Forever
 
Automatyczne otwieranie i zamykanie sprawiają, że korzystanie z niego jest bezproblemowe. Co więcej, proces ten jest niezwykle cichy, dzięki czemu nie będzie zakłócał spokoju podczas jazdy. Rozstaw ramion uchwytu, wynoszący od 7.7 do 11.5 cm, zapewnia doskonałe dopasowanie do wielkości telefonu. Niezależnie od tego, czy to mniejszy czy większy model, uchwyt MXCH-08 jest w stanie go pewnie utrzymać podczas podróży.
Forever

Rozstaw ramion 7,7 - 11,5 cm

 
Forever

Ładowanie indukcyjne

 
Forever

Mocowanie do kratki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: