Czas do wysyłki

WYSYŁKA DPD JUŻ ZA:

Informacje

DPD PICKUP

Ostatnio przeglądane

Newsletter
HF Zestaw słuchawkowy BLUETOOTH RB-700HB REMAX czarne

RB-700HB

Nowy

Dostępny

77,23 zł
(94,99 zł z VAT)

Więcej informacji

Bezprzewodowe słuchawki nauszne. Wyposażone w mikrofon do prowadzenia rozmów. Idealne w sytuacjach: podczas wideokonferencji, nauki online, rozgrywki wirtualnej.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne zapewniają znakomitą jakość dźwięku i wysoką wygodę użytkowania. Wielkie nauszniki z miękkim obszyciem i elastyczny pałąk umożliwiają dopasowanie akcesorium do głowy.

Sporej wielkości przetworniki, w przeciwieństwie do mniejszych modeli, gwarantują lepsze brzmienie. Konstrukcja nauszna sprawdza się zarówno w plenerze, jak i podczas oglądania telewizji lub gry na komputerze.

Słuchawki korzystają z transmisji sieci Bluetooth, dzięki czemu współpracują z urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w tę technologię. Bezprzewodowa komunikacja ma wiele plusów: jest mniej podatna na zakłócenia niż komunikacja radiowa, a przy tym słuchawki mają spory zasięg – nie musisz siedzieć blisko ekranu, by używać je podczas gry lub oglądania filmu.

Akcesorium posiada wbudowaną opcję regulowania głośności: steruj dźwiękiem z poziomu słuchawek i dopasuj głośność odtwarzanych utworów do swoich preferencji. Wbudowany mikrofon pozwala na wygodne prowadzenie rozmów, dzięki czemu możesz używać produktu do odbierania połączeń telefonicznych, do rozmów przez komunikatory albo do prowadzenia rozmów w trakcie sieciowej rozgrywki.

Specyfikacja:
Materiał: ABS + aluminium
Wersja Bluetooth: V5.0 + EDR
Bateria: litowa
Pojemność: 300 mAh
Czas pracy: 10 h (70% głośności)
Czas czuwania: 50 h
Czas ładowania: 1,5-2 h 
Wymiary: 165 * 60 * 180 mm
Waga: 145 gramów
Kompatybilny z: telefon komórkowy, komputer, zestaw HiFi

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: